Školení revizních a servisních techniků

Provádíme školení techniků na revize a servis hasicích přístrojů a školení na revize zařízení pro zásobování požární vodou.

Nabízené kurzy

Školení na kontroly hasicích přístrojů

Kurz je zaměřen na kontroly hasicích přístrojů všech kategorií. Účastník kurzu je seznámen s postupy s konstrukcí HP, provádění kontrol, legislativními předpisy a jejich požadavky, specifiky oboru a dalšími informacemi potřebnými pro plnohodnotný výkon revizního technika HP. Součástí školení je také zpřístupnění průvodních dokumentacích výrobců FLN Neuruppin, Minimax a EMME.

Osvědčení je platné 3 roky.

Školení na údržbu HP pro certifikované dílny

Je určen pro pracovníky certifikovaných dílen se zvláštním oprávněním, k provádění údržby a oprav včetně periodických zkoušek hasicích přístrojů.

Osvědčení je platné 3 roky.

Kurz na kontroly zařízení pro zásobování požární vodou

Kurz je určen pro revizní pracovníky provádějící kontroly a údržbu vnějších požárních vodovodů včetně nadzemních a podzemních hydrantů, plnících míst a požárních výtokových stojanů, vnitřních požárních vodovodů včetně nástěnných hydrantů, hadicových a hydrantových systémů a nezavodněného požárního potrubí.

Osvědčení  má platnost 5 let.

Školení e-learningem

Školení provádíme pomocí vlastního e-learningového systému přístupného z našich webových stránek. Pro absolvování školení stačí pouze internetový prohlížeč. Lze jej provést kdykoliv s možností přerušení dle potřeby. Na konci školení se skládá závěrečný test, po jehož splnění bude uživateli automaticky vygenerován certifikát, který si může stáhnout a vytisknout. V rámci školení jsou zpřístupněny i průvodní dokumentace výrobců FLN Neuruppin, Minimax a EMME. Veškerý obsah školení je přístupný kdykoliv po dobu platnosti proškolení. Součástí školení je i možnost odborných konzultací týkajících se školení a technická podpora.

Ceník

kurz
cena bez DPH
Školení na kontroly HP
3 000,- Kč
Školení na údržbu a opravy HP
3 000,- Kč
Školení na zařízení pro zásobování požární vodou
3 000,- Kč
Výhodný balíček kontroly HP + zásobování vodou
4 900,- Kč

Přihláška

Pro získání školení stačí na adresu info@pyroservis.cz uvést školení, o která máte zájem a zaslat celá jména uchazečů a jejich vlastní emailové adresy, které budou sloužit pro nastavení přístupu. Je-li školení prováděno pro zaměstnance společnosti, uveďte i její název. Obratem Vám zašleme zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení obdrží uchazeči přihlašovací údaje. V případě zájmu o prezenční školení nás kontaktujte.